Prvotřídní péče pro Vaše tělo

Vánoční a silvestrovské pobyty již v prodeji

Strávit Vánoce nebo Silvestr v lázních je dobrý nápad, proto jsme s prodejem oblíbených vánočních a silvestrovských pobytů začali už teď. Ať máte čas vybrat si ten nejlepší pro vás, protože před Vánocemi na to nebude čas. Pobyty nabízíme v několika variantách, v délce od 2 do 7 nocí. Mrkněte ...

Nová ambulance rehabilitačního lékaře

Vycházíme vstříc našim klientům, proto jsme otevřeli novou ordinaci rehabilitačního lékařeOšetření je na objednání  dle níže uvedených ordinačních hodin na tel. 325 605 268. Obě lékařky mají smluvní ujednání s pojišťovnami: VZP, ZPMV ČR, VoZP a ZPŠ.

Speciální polední MENU

Zveme vás na speciální obědové MENU, které nově nabízíme v naší hotelové restauraci po celý týden od 11:30 do 14:00 hod. Vybírat můžete ze tří jídel, kde jedno je vždy vegetariánské.

Bazén opět otevřen!

Na přelomu roku jsme zrekonstruovali a zmodernizovali prostory hotelového bazénu. Nově jsme přímo do bazénu zapustili masážní lavici, která nahradí původní Whirlpool vanu. Teplota vody je příjemných 30 °C. Věříme, že se vám bude líbit.

Cenové zvýhodnění na pobyt KLASIK a VITAL

Během měsíce června nabízíme slevu na lázeňský pobyt KLASIK a VITAL ve výši až 3 000 Kč na pobyt. Nabídka platí pro pobyty v jednolůžkových pokojích v našem Dependance (nově zrekonstruovaný objekt bývalého hotelu Orfeus na lázeňské kolonádě hned naproti Spa Hotelu Felicitas).