Pobyty hrazené zdravotními pojišťovnami ČR

Lázně Felicitas, s.r.o., mají smluvní vztah s těmito pojišťovnami pro komplexní a příspěvkové léčebné pobyty:
ZPMV ČR a VoZP ČR.

Lázeňská péče ve společnosti Lázně Felicitas, s.r.o., je zaměřena na léčbu:
  • oběhového ústrojí (II.)
  • nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí /diabetes mellitus/, (IV.)
  • nemoci pohybového aparátu (VII.)
  • nemoci nervové (VI.)

Komplexní léčba

Pobyty hrazené v plné výši zdravotními pojišťovnami – ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích, stravování formou plné penze. Procedury dle vstupní lékařské prohlídky. Pobyty začínají v pondělí obědem a končí v pondělí snídaní. O délce pobytů rozhoduje ve schváleném návrhu ZPMV ČR a je zpravidla 14, 21, 28 nocí. Klienti při nástupu hradí lázeňský poplatek 15 Kč/noc (hradí osoby od 18 do 70 let věku, poplatek nehradí držitelé průkazu ZTP/P), dále přípatek za nadstandard dle výběru typu ubytování - viz ceník přípatků dole, příplatek označen hvězdičkou. Po obdržení schváleného návrhu na léčbu naše zařízení písemně klienta pozve k nástupu na pobyt v prvním volném termínu dle doby platnosti návrhu. Termín nástupu je pro klienta závazný.

Příspěvková léčba

Klienti si doplácí na ubytování a stravování plnou penzí 920 Kč/noc, lázeňský poplatek (15 Kč/noc, poplatek nehradí držitelé průkazu ZTP/P), dále příplatek za nadstandard dle výběru typu ubytování- viz ceník příplatků na stránce dle,příplatek označen hvězdičkou. Pojišťovna MV hradí léčbu. Tuto léčbu nelze absolvovat  ambulantně, tedy docházet do našeho zařízení pouze na léčení. Po obdržení schváleného návrhu na léčbu naše zařízení nejprve kontaktuje klienta za účelem rezervace termínu a poté jej ještě písemně pozve k nástupu na pobyt.

Ambulantní příspěvková léčba

Klienti, kteří absolvují ambulantní léčbu (tedy docházejí pouze na procedury a v hotelu nebydlí a nestravují se). Léčení hradí ZP MV.

Ozdravný pobyt pro bezpříspěvkové dárce krve pojištěnce ZPMV ČR

V letošním roce došlo k výrazné změně úhradové vyhlášky v rámci preventivních pobytů pro dárce krve a kostní dřeně. Od 1. 4. 2016 mohou Dárci krve, kteří splňují stanovený počet odběrů, čerpat preventivní pobyt  dle vlastního výběru a po ukončení pobytu nárokovat na pobočkách ZPMV ČR příspěvek 3 000 až 6 300 Kč. Příspěvek ve výši 3 000 až 6 300 Kč (z toho 3 000 Kč na procedury) bude vyplácen pouze na základě doloženého dokladu o čerpání léčebného preventivního pobytu.

Ubytování: v komfortních dvoulůžkových pokojích vybavených TV-SAT, rádiem, telefonem s přímou linkou, trezorem, minibarem, koupelnou se sprchovým koutem a fénem.

Stravování: formou plné penze, způsob podávání stravování - snídaně kontinentální, obědy + večeře zanášené.

Bonus: volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu ve vypsaných časech, zapůjčení županu.

Ceník doplňkových služeb - platnost od 1. 2. 2017