Kosmetika

Kosmetická péče DARPHIN

Francouzská přírodní kosmetika Darphin a její program „šitý na míru“, nabízí individuální řešení v péči o pleť. Zajímá se nejen o typ pleti, ale řeší i její momentální stav, který je ovlivněn věkem, hormonální nerovnováhou, klimatem, stresem, nevhodnou kosmetickou péčí apod. Pro své přípravky vybírá nejryzejší a nejúčinnější přírodou inspirované ingredience spojené s nejmodernější kosmetickou technologií. 

Vysoce hydratační péče kiwi a granátové jablko
Cena: 
1 490 Kč (90 min) / 1 990 Kč (120 min)

Zklidňující péče heřmánek a med
Cena: 1 390 Kč (90 min) / 1 990 Kč (120 min)

Čistící péče Niauli
Cena: 1 390 Kč (90 min) / 1 990 Kč (120 min)
 
Všechna ošetření obsahují: odlíčení, analýzu pleti, úpravu obočí, relaxační rituál, exfoliaci, hloubkové čištění ultrazvukem, digitopresuru, masáž nebo lymfodrenáž, aplikaci vhodného séra a krému. Každá péče je specifická použitými produkty a druhem masáže. Péče trvající 120 min obsahují navíc ThermoAmino Peel, delší masáž trapézových svalů a šíje, druhou masku, při níž se provádí ošetření rukou (masáž, maska).
 
Expresní péče s vitamíny
Cena: 
790 Kč (60 min)
Analýza pleti, jemné odlíčení, úprava obočí, hloubkové čištění ultrazvukem, micropeeling, digitopresura, maska, závěrečná péče.
 
Objednejte se:
Podhradská Eva: 777 003 008
Langrová Michaela: 603 159 934
 

Přístrojové ošetření DUO LIFT EXPERT

Kompletním ošetřením obličeje za pomocí ultrazvuku, vakua a luminoterapie a francouzské dermokosmetiky ADM je dosaženo okamžitého viditelného výsledku.
 
ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE
Čistí pleť pomocí vysokofrekvenční vibrace. Odstraňuje z pórů veškeré nečistoty a odumřelé buňky a současně dochází k jemné, regenerační mikromasáži a projasnění pleti.
 
VAKUOVÁ TERAPIE
Příjemná podtlaková lymfatická masáž, která podporuje produkci kolagenu a elastinu. Dochází ke zpevnění pokožky a odvedení toxických látek z těla.
 
ULTRAZVUK
Mění tlak v okolních tkáních, zvyšuje propustnost mezibuněčných prostor. Aktivní látky proniknou hlouběji do pokožky. 
 
LUMINOTERAPIE
Ošetření pokožky pomocí LEDdiod o určité vlnové délce, které stimuluje metabolismus, zlepšuje mikrocirkulaci, viditelně vyhlazuje vrásky a má blahodárný účinek na psychický stav.
 
Ošetření Hydra
Péče proti stárnutí, okamžitá hydratace. Cena: 1 390 Kč (90 min)
 
Ošetření pro tvarování a lifting
Ultra liftingová péče. Cena: 1 690 Kč (90 min)
 
Ošetření Citlivá pleť
Zklidňující péče. Cena: 1 390 Kč (90 min)
 
Ošetření Mastná pleť
Péče pro rovnováhu a normalizaci. Cena: 1 390 Kč (90 min)
 
Všechna ošetření obsahují odlíčení, analýzu pleti, úpravu obočí, vybranou péči a závěrečné ošetření. Jednotlivá ošetření lze sestavit přímo na míru dle typu pleti.
 
Dále nabízíme dermokosmetické omlazovací procedury: chemický peeling, microneedling, apod.
 
Exkluzivní spolupráce s klinikou MEDICOM (Individuálně na základě konzultace).