NOVINKA ve wellnessu! Aromaterapeutické ošetření obličeje na míru

Chceme našim hostů nabízet stále něco nového a atraktivního, proto se naše masérky a terapeutky proškolily na zcela nový typ aromaterapeutické obličejové péče se španělskou přírodní kosmetikou ALQVIMIA. Ošetření je nejen úžasným relaxačním zážitkem, ale hlavně přináší okamžitě viditelné výsledky.

Díky absolutní absenci chemických látek je vhodné i pro nejcitlivější pleť. Celá péče ja zahájena odlíčením obličeje, následuje peeling a po něm detoxikační maska. Maximálního uvolnění a relaxace dosáhnete během masáže vybranými oleji a unikátně namíchanými esenciálnímu oleji, které Vaší plati dodají přesně to, co potřebuje. Po masáži následuje pleťová maska a celé ošetření je završeno závěrečnou péčí.

Cena ošetření ke 1 350 Kč a trvá 55 min.

Ošetření Anti ageing - omlazující a vitalizující

  • zaměřené na omlazení a dodání vitality pleti
  • používá se olej z pšeničných klíčků a šípkový olej, které omlazují, podporují regeneraci a tvorbu kolagenu
  • do základních olejů se přidávají esenciální oleje - myrha (omlazující účinek, podporuje hojení), geránium (čistí a zpevňuje) a orange (hydratuje, odstraňuje vrásky, dodává energii a jas)

Ošetření pro citlivou pleť 

  • vhodný pro pro zralou, křehkou a citlivou pleť
  • používá se meruňkový olej, který hydratuje a zklidňuje a jojobový olej, který má protizánětlivý efekt, odstraňuje zarudnutí, zklidňuje a hydratuje
  • do základních olejů se přidávají esenciální oleje - patchouli (zaceluje suchou pokožku, hojí záněty a ekzémy), květy šalvěje (antiseptický efekt, hojí poranění) a levandule (zklidňuje, hojí, analgetické a protizánětlivé účinky)

Antistresová péče

  • doporučujeme při dlouhodobé psychické zátěži, přepracovanosti, kdy je životní styl viditelný na pleti a mimice
  • používá se za studena lisovaný olej sladkých mandlí, který intenzivně hydratuje a udržuje v pleti vodu, avokádový olej pleť vyživuje a hydratuje
  • z esenciálních olejů je použito růžové dřevo (vyživuje a odstraňuje otoky, regeneruje kožní buňky), palmorůže (dodává hebkost, pomáhá proti neklidu a vyčerpání) a levandule (zklidňuje, hojí, analgetické a protizánětlivé účinky)

Pleťové ošetření si můžete rezervovat na recepci našeho welllness centra: +420 325 605 266.