Péče o tělo

Rituály ALQVIMIA

Alqvimia patří mezi nejvýznamnější značky exkluzivní čistě přírodní kosmetiky. Její hlavní koncepcí je nové a revoluční pojetí ženské krásy, krásy těla i duše, plynoucí ze zdraví a dokonalé harmonie. Využívá tajných poznatků prastarého umění aromaterapie a alchymie i výsledků nejnovějších výzkumů botaniky a farmacie. Z nabídky tělových rituálů doporučujeme:
 

QUEEN OF EGYPT
Celotělové ošetření, inspirované zkrášlujícími rituály egyptských královen, které přináší dokonalé uvolnění tělu i duši. Smyslný rituál krásy a zdraví, který díky vzácným olejům z myrhy a kadidla vrací pokožce jemnost, hebkost a mladistvý jas. Kombinuje omlazující ošetření obličeje a aromaterapeutické tělové ošetření. Dokonalý smyslový požitek, který dodává ženské sebevědomí a pocit atraktivity. Délka procedury: 90 min. Cena: 1 590 Kč.

Ošetření zahrnuje: 

  • Celkovou aromaterapii
  • Celotělový peeling směsí solí z Mrtvého moře a oleje Queen of Egypt
  • Detoxifikační tělový zábal z bahna z Mrtvého moře a vonných esencí
  • Ošetření obličeje
  • Celotělovou relaxační aromamasáž

SILHOUETTE
Intenzivní tělové ošetření zaměřené na formování postavy, zeštíhlení a odstranění celulitidy a k celkovému ozdravení organismu. Celotělový detoxikační peeling s mořskou solí a bylinnými esencemi zjemní a omladí pokožku a zbaví tělo škodlivin. Intenzivně zpevňující, zeštíhlující a anticelulitní zábal z mořských řas tvaruje postavu a vyhlazuje reliéf pokožky. Závěrečná aromaterapeutická masáž zeštíhlujícími oleji posiluje celkový efekt ošetření. Délka procedury: 100 min. Cena: 1 690 Kč.

Ošetření zahrnuje: 

  • Intenzivní masáž na problematických místech vodou Queen of Hungary
  • Celotělový peeling mořskou solí
  • Mineralizační zábal z mořských řas
  • Účinná masáž olejem z Benediktu lékařského, který štěpí tuky
  • Závěrečná masáž olejem, který aktivuje lipolýzu a pomáhá odvádět nahromaděný tuk

Kompletní nabídku rituálů a koupelí ALQVIMIA najdete v sekci wellness > Ceník procedur

THALGO

Francouzská značka Thalgo předává již více než 45 let bohatství a vyjímečný potenciál moře ve formě pěstící kosmetiky. Je dokázáno, že minerály, stopové prvky a proteiny jsou nezbytné pro krásu pleti a správnou funkci všech orgánů v těle. Mořské řasy a mořská voda je jedinečným rezervoárem těchto elementů. Jen laboratoře Thalgo nabízí produkt (rozemleté mořské řasy), vyrobený patentovaným postupem, který zachovává tyto složky v aktivním stavu. Mořské řasy jsou bohaté na minerály, stopové prvky, měď a zinek, detoxikují a tím i zeštíhlují tělo. Ošetření šité na míru klientovi účinně bojuje proti tukovým polštářkům, celulitidě, ale také odbourávají stres a přinášejí vysokou relaxaci. V nabídce je celá řada procedur zaměřená na konkrétní partie i celé tělo.

Kompletní nabídku procedur THALGO najdete v sekci wellness > Ceník procedur